Nějaké tipy k levnému parkování? (rozuměj zdarma)  .

Bratislava (BTS)

Založil ve fóru Letiště

Mně to taky jednou hodilo x "nových" destinací z BTS. Řek bych, že beta je obzvláště vypečená a až na výjimky mi ještě nezafungovala normálně smiley

0 Citovat

Nábor nových zaměstnanců a brigádníků na letní sezonu http://www.bts.aero/o-spolocnosti/karie ... ne-ponuky/

0 Citovat

Ryanair zrušil linku na CRL?

0 Citovat

pocas predsednictva EU sa lieta na BRU

0 Citovat

Par aktualnich informaci:
* sacky na tekutiny jsou k dispozici za 1 EUR pred odbavenim v prvnim patre
* zdarma se da parkovat na ulici Mesacna, kde je velke parkoviste, hned u zastavky linky 61, listek za 0.70 EUR - https://mapy.cz/s/OhcX
* vyhnete se "restauraci" Eat&fly v odbavovaci hale

0 Citovat

Ak by niekto prechadzal cez BA a potrebuje cestovat taxikom , davam do placu promo kody v hodnote 8€ na cestu uberom alebo liftago

Liftago - VILIAM9519

Uber - 3h5y57c8ue

0 Citovat

Prikladám vcelku zaujímavé čítanie o bratislavskom letisku.

0 Citovat

VELMI ZAUJIMAVE:

Do Paríža-Beauvais lieta Ryanair, ale iba v lete. Rokujete s nimi o rozšírení letov?
„Áno, je to však veľmi ťažké. Chvíľu to vyzerá, že sa nám ich podarí presvedčiť, potom zase nie. Teraz majú negatívnu skúsenosť, keďže sme ich presvedčili, aby lietali z Bratislavy do Bruselu šesťkrát týždenne v rámci slovenského predsedníctva v Rade Európskej únii.

Štátna správa si však objednáva len jedno až dve miesta na let, čo je z pohľadu Ryanairu žalostne málo.
To nám vzalo všetky argumenty a myslím, že to bol aj dosť zásadný zlom v našej ďalšiu spolupráci a Ryanair sa už bude rozhodovať len na základe vlastných stratégií.“


Nedalo sa čakať, že to takto dopadne? Aj o bruselskej administratíve je známe, že Ryanair príliš nemusí.
„To je pravda, ale ja som takúto informáciu vôbec nemal. V tomto som bol veľkým optimistom. Neveril som, že keď ponúkate z Bratislavy kombináciu letenky, ubytovania a diéty a ešte za cenu, ktorá je o tretinu nižšia než cena letenky z Viedne, že to nebude využité. Asi som sa dosť mýlil.“


... pekne vidieť, že USPORY VO VLASTNYCH RADOCH je cudzí pojem pre hociakých štátnych úradníkov, ktorí len žijú z peňazí súkromného sektora, keďže štát ako orgán nič iba zdaňuje fyzické osoby, zdaňuje právnické osoby, zdaní všetkých od dochôdcov až po dojča cez DPH .... urobí stratu /vznešené slovo DEFICIT alebo SCHODOK/ a ešte je schopný sa pochváliť s tým ako u nás v SR.

Štátny rozpočet dosiahol ku koncu augusta tohto roka schodok vo výške 611,1 milióna eur. Medziročne sa znížil o 469,3 milióna eur, čo predstavuje 43,4 percenta. Informovalo o tom dnes Ministerstvo financií SR
http://ekonomika.sme.sk/c/20260525/scho ... a-eur.html


Vznešené to slová DEFICIT / SCHODOK / = v ľudskej alebo binznis reči: obyčajná strata k 08/2016 = 611,1 mil. EURO, ktorú zaplatí súkromný sektor, čiže mladí, lebo dôchodcovia to už majú za pár a hlavne za drobné....

0 Citovat

Ve středu máte tiskovku Ryanairu, co tam zase chystá za expanzi? smiley Soudě dle posledních týdnů by to mohlo být velké.

0 Citovat

Keby tak aspon polka s toho čo začalo lietat z Krakova a bol by som od radosti cely bez seba smiley

0 Citovat

ohlaseny nove linky z BTS konkretne Bologna a Solun 2x tydne od konce rijna 2017

Vice viz. https://www.bts.aero/o-letisku/press/tlacove-spravy/ryanair-otvori-nove-linky-do-bologne-a-soluna/

0 Citovat

Bologna uz tusim pred casem byla , a Solun je dobra i kdyz jsem vic cekal, ze po Korfu prijdou dalsi ostrovy

0 Citovat

Zaujímavé je taktiež vyjadrenie marketingového riaditeľa, že nových liniek mohlo byť o dosť viac smiley

0 Citovat

10.března tisková konference v BTS od Wizz Airu, copak to bude tentokrát? smiley

0 Citovat

tak moje tipy: Kutaisi, Sofia, alebo Lvov smiley

0 Citovat

no tak ten lvov by bol splneny sen smiley

0 Citovat

Takze je to Sofia, 4x tyzdenne od 30. juna.

0 Citovat

uz aj kupene za 6 euro 25-27/10 smiley vyskusam coworking v Sofii, kedze tie casy odletov a priletov na to uplne nabadaju. keby sa niekto chcel pridat, booknite si .. je to teraz za 13 euro smiley

0 Citovat

Než jsem se lognul, byly ceny jinde. ted si z legrace říkám, zda koupit jednosměrku za 3e a počkat na plán od listopadu.

0 Citovat

to bol aj moj plan na obed smiley a vecer som uz dokupoval naspat

0 Citovat

Než jsem to dopsal, bylo to pryč. Utěšuju se tím, že byla jen jedna letenka, samotného by mě výlet nebavil a do Blavy to mám strašných 190 km smiley

0 Citovat

Ahoj častější cestovatelé autobusem/vlakem do Blavy, v první červnový pátek potřebuju stihnout odlet v 8:30 z BTS.
smiley V kolik potřebuji mít příjezd do Blavy, abych to v pohodě stíhal i s časovou rezervou pro nevyzpytatelnou D1 / zpožděné ČD? Váhám. Stačí v 5:35 vlakem nebo už v 3:00 busem po D1? Dík.

0 Citovat

5:35 uplne staci, aj keby vlak meskal hodinu... na BTS staci byt fakt hodinu vopred

0 Citovat

A to se tam budeš ještě půl hodiny nudit smiley Jinak vlakem jsem jel to BTS minulý rok nkolikrát a jezdí, až na výjimky, na čas.

0 Citovat

OK. Díky smiley

Jinak jak dlouho dopředu je možné koupit včasnou jízdenku u ČD? Podle jména bych tipl, že několik měsíců dopředu. E-shop ČD zatím u června mlčí a říká, že požadované spojení není možné vyhledat.

0